JAR Platinum Plus Deep Clean tablety 54 ks Blue

Značka: JAR
699 Kč –23 %
JAR Platinum Plus Deep Clean tablety 54 ks Blue
699 Kč –23 % 534 Kč 9,89 Kč / 1 ks
✔ Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení
  • Zajišťuje vysokou úroveň hygieny
  • Balení skýtá 54 kusů tablet
  • Bez předmývání
  • Efektivně odstraní nečistoty z nádobí
  • Užití gelových kapslí do myčky od značky JAR je velmi pohodlné
  • Bez problému se rozpouštějí 
  • Řada: JAR Jar Platinum Plus

Detailní informace

Detailní popis produktu

JAR Platinum Plus Deep clean

Kapsle do automatické myčky nádobí Jar Platinum Plus Deep clean poskytují vynikající čisticí účinky a zanechávají vaše nádobí čisté a jako nové. Jsou navrženy tak, aby účinně odstraňovaly odolné zbytky jídla. Dokonce i při krátkých cyklech přinášejí skvělé výsledky. Pokud tedy nemáte moc času, není to problém - jednoduše přepněte na krátký režim. Kapsle Jar Platinum Plus kombinují tekutý a práškový čisticí prostředek v jediné kapse, která je snadno použitelná. Nemusíte ji rozbalovat, stačí ji vložit do přihrádky myčky určené pro čisticí prostředek. Přepnutím na krátký cyklus ušetříte čas, energii a vodu ve srovnání s běžným standardním cyklem.

 

Dokonalá čistota

Po společné večeři s přáteli zbývá často jen vydrhnout nádobí od zbytků jídla. Ale s kapslemi do automatické myčky to bude naprosto snadné. Kapsle z kolekce Jar představují špičkový výkon v mytí nádobí a dokáží odstranit i velmi odolné nečistoty.

 

Šetří energii a vodu

Přenechte náročnou práci kapslím Jar a ušetřete nejen čas, který můžete věnovat důležitějším věcem, ale také energii a vodu. Tyto kapsle si totiž zachovávají svou účinnost i v krátkých mycích cyklech.

 

Nevídaný lesk

Kapsle Jar jsou skutečně spolehlivé a svou práci zvládají na jedničku. Díky technologii Deep Clean dokážou odstranit až 99 % viditelných i neviditelných nečistot.

 

Postarají se i o myčku

Kapsle Jar jsou vybaveny speciálními složkami, jako je sůl a prostředek na oplachování, které zajistí dokonalý lesk a ochranu pro sklo a stříbro. Navíc tyto kapsle dokážou účinně vyčistit i samotnou myčku, což je důvodem, proč jsou doporučovány výrobci myček z celého světa.

 

Bez předmývání

Díky speciálnímu systému obsaženému v kapslích nemusíte provádět předmývání nebo namáčení nádobí před vložením do myčky. I velmi znečištěné nádobí můžete rovnou umístit do myčky. Tímto způsobem šetříte svůj čas i vodu.

 

Složení

5-15% Neiontové Povrchově Aktivní Látky, Bělicí Činidla Na Bázi Kyslíku, <5% Fosfonáty, Polykarboxyláty, Enzymy, Parfémy: Citronellol, Limonene, Linalool

 

Skladování a použití

Kapsli vložte do zásuvky mycího prostředku a zásobník uzavřete. Při manipulaci musíte mít suché ruce. Kapsli nerozbalujte ani nepropichujte. Balení po každém použití opět uzavřete. Pro dosažení nejlepších výsledků vkládejte kapsli do zásobníku mycího prostředku. Pokud se kapsle do zásobníku nevejde, položte ji na koš na příbory a zvolte program bez předmytí. Funkce soli účinkuje v měkké, středně tvrdé i v tvrdé vodě až do 26°e (≥ 95 % domácností). Vaše myčka nádobí by měla fungovat efektivně i tehdy, když se rozsvítí ukazatel doplnění lešticího/oplachovacího prostředku nebo soli. Pokud máte mimořádně tvrdou vodu, tedy více než 26°e (≤ 5 % domácností), používejte speciální sůl zvlášť. Stříbrné a nerezové povrchy se nesmí navzájem dotýkat. V myčce nádobí neumývejte starožitný/ ručně zdobený porcelán ani olovnatý křišťál. 1 kapsle = 1 umytí

Skladujte v suchu a uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Upozornění

Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Uchovávejte mimo dosah dětí.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře.

PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Vypijte malé množství vody pro zředění. Obsahuje Sodium Carbonate Peroxide, Trideceth-n, Disodium Disilicate. Obsahuje Protease. Může vyvolat alergickou reakci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí
Hmotnost: 1 kg
Určení: Na nádobí
Dle konzistence: Gelové
Dle řady: Jar Platinum Plus
Druh: Prémiové
Typ čističe: Tablety

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz