CALGON

CALGON je značka a firma specializující se na výrobu a prodej různých produktů pro péči o domácnost a osobní hygienu. CALGON je nejznámější díky svým vodním změkkovačům, které pomáhají snižovat tvorbu vodního kamene a chrání spotřebiče před jeho negativními účinky. CALGON také nabízí širokou škálu čisticích prostředků a ochranných přípravků pro různé části domácnosti.

Historie společnosti CALGON sahá až do roku 1933, kdy byla založena ve Spojených státech. Původní název "Calgon Water Softener Company" byl později zkrácen na CALGON. Společnost získala popularitu díky svému sloganu "Calgon, vezmi mě pryč!" a televizním reklamám, které zvýrazňovaly účinky vodních změkkovačů CALGON na zlepšení kvality vody a prodloužení životnosti spotřebičů.

Dnes je CALGON globální značkou patřící pod společnost Reckitt Benckiser. CALGON je široce dostupný ve více než 60 zemích po celém světě a nabízí širokou škálu produktů pro domácnost. Kromě vodních změkkovačů zahrnuje sortiment CALGON také čisticí prostředky pro pračky, myčky nádobí, koupelny, toalety a další části domácnosti. Firma se zaměřuje na inovace a vývoj produktů, které usnadňují údržbu domácnosti a zlepšují každodenní život lidí.

CALGON se pyšní svým dlouholetým odborným know-how v oblasti péče o vodu a je známý svou kvalitou a spolehlivostí. Jeho produkty jsou navrženy tak, aby snižovaly tvorbu vodního kamene, zlepšovaly účinnost spotřebičů a prodlužovaly jejich životnost. CALGON si udržuje silnou pozici na trhu a je oblíbenou volbou mnoha lidí při péči o domácnost a ochraně spotřebičů.

2 položek celkem
CALGON 4v1 Power prášek 500 g
179 Kč –34 %
118 Kč / ks

Chrání před usazováním vodního kamene - Tato vlastnost je důležitá zejména v oblastech s tvrdou vodou, kde se vodní kámen může ukládat na prádlo a v pračce Chrání před...

Kód: 71
CALGON 4v1 Power gel 750 ml
279 Kč –19 %
225 Kč / ks

Calgon Power gel chrání důležité části pračky před usazováním vodního kamene, nečistot a zbytků pracího prostředku Vodní kámen a nečistoty v pračce mohou negativně ovlivnit...

Kód: 1824

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz