FINISH Čistič myčky Lemon 250 ml DUO

Značka: FINISH
169 Kč –31 %
FINISH Čistič myčky Lemon 250 ml DUO
169 Kč –31 % 116 Kč 232 Kč / 1000 ml
✔ Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
  • Zajistíme čisté, voňavé a lesklé nádobí
  • Perfektně odstraníme mastnotu a vodní kámen
  • Vaše myčka bude vypadat jako nová
  • Prodloužíme životnost vaší myčky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace o výrobku:

Hygienicky čistá myčka se snadno vypořádá i s extrémně mastným nádobím. Nicméně, abychom si udrželi její čistotu, musíme na ni dávat pozor. Skryté části myčky, jako jsou trubky, trysky a filtr, mohou totiž postupně nahromadit nečistoty a vodní kámen, což vytváří nehygienické prostředí a může způsobovat nepříjemný zápach. Proto bychom měli využít tekutý čistič myčky od společnosti Finish, který se postará o odstranění všech těchto problémů. Tento čistič obnoví původní zářivý vzhled myčky a účinně zabrání usazování vodního kamene, čímž bude potěšením pro naše oči i naše nádobí.

Finish čistič myčky s vůní citronu. Každý den se ve filtru, trysce a potrubí naší myčky hromadí vodní kámen a mastnota. Díky produktu Finish čistič myčky zaručíme naší myčce až 100% účinné odstranění mastnoty a vodního kamene. Porovnání provedeno při mytí nádobí pouze s tablety Finish All in 1 Max na programu Universal při teplotě 65°C a tvrdosti vody 16° dH.

Jeho funkce spočívá v bezpečném a účinném rozpouštění a odstranění minerálního nánosu uvnitř myčky, včetně obtížně dosažitelných částí, jako jsou topné těleso a ramena s tryskami. Doporučujeme používat čistič na myčku Finish® jednou za měsíc, nebo jakmile si v myčce všimneme nánosu špíny.

Návod k použití:

Odstraňte pouze nálepku, ale ne víčko. Otočte předmět vzhůru nohama a umístěte jej do spodního koše myčky. Použijte tuto metodu, když je myčka prázdná. Poté spusťte program s nejteplejším cyklem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prášky do myčky
Hmotnost: 0.6 kg
Určení: Myčka
Funkce: Čističe myčky
Objem: 500 ml
Složení: Méně než 5 % alkohol butoxylovaný a etoxylovaný
Značka: Finish

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz