Ariel Plus gelové kapsle Complete Care sáček 60 ks

Značka: ARIEL
699 Kč –2 %
Ariel Plus gelové kapsle Complete Care sáček 60ks
699 Kč –2 % 683 Kč 11,38 Kč / 1 ks
✔ Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
  • Zachování barev, prevence žmolkování a vytahování
  • Účinné odstraňování skvrn již při prvním praní, s kompletní péčí o vlákna
  • Zanechávají oblečení dokonale čisté a s příjemnou vůní
  • Pomáhají udržovat barvy i po několika praních
  • Obal se snadno rozpouští ve vodě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapsle s tekutým pracím prostředkem + úplnou ochranou vláken.

Obsahují dodatečnou fialovou komůrku pro obnovení zářivosti barev a péči o vlákna. Jsou speciálně navrženy pro praní při nižších teplotách a využívají unikátní technologie jako Cool Clean. Po styku s vodou se obal kapslí rozpustí a uvolní účinné látky, které odstraňují skvrny.

Díky těmto kapslím Ariel dosáhnete nejhloubkovější a nejúčinnější péče o vlákna v rámci kapslí All-in-1 PODS +Extra Fiber Care.

 

Použití

Kapsli vložte pod prádlo do bubnu pračky. 

 

Skladování

Skladujte pouze v původním obalu a v suchu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Upozornění

Tento výrobek může být škodlivý a způsobit vážná zranění. Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

  • Při zasažení očí: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí vyhledejte lékařskou pomoc.
  • Při požití: Vypláchněte ústa. Nevyvolávejte zvracení. Okamžitě volejte toxikologické informační středisko/lékaře.
  • Při styku s kůží: Omyjte velkým množstvím vody

Obsahuje MEA-C10-13 Alkyl Benzenesulfonate, MEA-Laureth Sulfate, C12-14 Pareth-n. Obsahuje Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Delta-Damascone, 3-(4-isobutyl-2-methylphenyl)propanal. Může vyvolat alergickou reakci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací kapsle a tablety
Hmotnost: 1.75 kg
Barva prádla: Barevné prádlo, Bílé prádlo, Univerzální
Forma: Kapsle
Velikost balení: 60 ks
Vlastnosti: 100% recykovatelná nádoba
Značka: Ariel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ariel byla vyvinuta tak, aby mohla uspokojit náročné uživatele, kteří hledají kvalitní prací prostředky. Ariel se snaží používat inovativní technologie, aby vyřešil nejčastější obavy z praní. Ariel vytváří špičkové produkty, které odstraňují nečistoty i odolné skvrny, zajišťují syté barvy a starají se o tkaniny. Díky unique cool clean technologii bude nažloutlé i při nízkých teplotách. Trvalou svěžest produktům poskytuje také unikátní trikomponentní technologie. Značka Ariel se může pochlubit širokou škálou produktů, které pomáhají uchovat si čistotu, zářivou barvu a šetrnou a bezpečnou lásku k prádlu.

Značka Ariel se zavázala vytvářet produkty, které jsou účinné a šetrné k životnímu prostředí. Všechny Ariel produkty jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly nejpřísnější ekologické standardy. Ariel se snaží být přívětivý k životnímu prostředí a zároveň poskytovat uživatelům dokonalou výbavu pro úklid. Ariel je zkrátka jedničkou v oblasti pracích prostředků.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz