AmbiPur Car Jaguar Dřevo 2 x 2 ml

Značka: AMBIPUR
169 Kč –19 %
AmbiPur Car Jaguar Dřevo 2 x 2ml
169 Kč –19 % 136 Kč 3 400 Kč / 1 l
✔ Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
  • Ambi Pur s technologií Odourclear eliminuje nepříjemné pachy a zanechává jemnou svěží vůni
  • Vůně Dřeva naplní váš automobil živým a osvěžujícím aromatem tónů oudu, jantaru a cedru
  • Nepřekrývá, ale skutečně odstraňuje dlouhodobé nepříjemné zápachy, například z jídla, domácích zvířat, kouře nebo odpadků
  • Zanechává ve vzduchu jemnou svěžest
  • Každá náplň vydrží až 30 dnů, poskytující dlouhotrvající účinek
  • Snadno se připevní ke klimatizaci automobilu a nabízí nastavitelnou intenzitu vůně pro jemný osvěžující efekt
  • Diskrétní a stylový design

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace o výrobku:

Ambi Pur Car je inovativní osvěžovač vzduchu speciálně navržený pro auta. S technologií Odourclear dokáže nepřetržitě odstraňovat nepříjemné zápachy, které se ve vašem autě mohou vyskytovat. Na rozdíl od většiny ostatních osvěžovačů, které pouze překrývají zápachy, Ambi Pur Car je schopen skutečně eliminovat pachy a místo nich vytváří příjemnou svěží vůni. Jeho účinnost trvá až 30 dnů, což zajišťuje dlouhotrvající čistotu vzduchu ve vozidle.

Ambi Pur Car je malý a nenápadný osvěžovač vzduchu, který je snadno připevnitelný ke klimatizaci vozu. Jeho kompaktní design neovlivňuje estetiku interiéru a zároveň poskytuje účinnou ochranu proti nepříjemným pachům. Můžete si tak vychutnat svou jízdu v čistém a osvěžujícím prostředí.

Upozornění:

Tento výrobek dráždí kůži a vážně podráždí oči. Může způsobit alergickou reakci na kůži. Je toxický pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí a zabráníte styku s kůží a očima. Při manipulaci s výrobkem je nutné používat ochranné rukavice. V případě styku s kůží důkladně opláchněte velkým množstvím vody. Pokud se dostane do očí, pečlivě vyplachujte vodou po několik minut. Pokud máte nasazeny kontaktní čočky, sněte je a dále pokračujte ve vyplachování. V případě požití ihned kontaktujte toxikologické informační středisko nebo lékaře. Nedovolujte zvracení. Osoby s citlivostí na parfémy by měly být při používání tohoto výrobku zvláště opatrné. Osvěžovače vzduchu samy o sobě nenahrazují dodržování zásad čistoty a hygieny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika
Hmotnost: 0.1 kg
Funkce: Osvěžovač vzduchu do aut
Objem: 4 ml
Počet kusů: 2 ks
Výdrž: 60 dní
Značka: AmbiPur

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz