CIF Cream Citrus 750 ml

Značka: CIF
109 Kč 145,33 Kč / 1 l
U dodavatele
Můžeme doručit do:
2.7.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
  • Efektivní čištění koupelen
  • Dokáží odstranit i nejodolnější nečistoty, mastnotu a vodní kámen z koupelnových obkladů
  • Zanechává svěží citrusovou vůni
  • Je spolehlivým pomocníkem při odstraňování veškerých nečistot

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čisticí krém CIF Cream Citrus je speciálně vyvinutý pro efektivní čištění koupelen. Dokáže účinně odstranit i nejodolnější nečistoty, mastnotu a vodní kámen z koupelnových obkladů. Používání je velmi jednoduché - stačí nanést krém na navlhčený hadřík. Navíc zanechává svěží citrusovou vůni. Čisticí krém CIF Cream je spolehlivým pomocníkem při odstraňování veškerých nečistot.

Krémový čistič s abrazivními vlastnostmi a osvěžující vůní citronu. Účinně odstraňuje i odolné nečistoty, jako je připálený tuk, zbytky jídla, skvrny způsobené vodním kamenem, bláto na teniskách nebo špína na stěnách. Snadno se oplachuje a je bezpečný pro použití na místech, kde se připravuje jídlo.

CIF obsahuje přírodní čisticí částice a jeho lahev je vyrobena z 50% recyklovaného plastu.

Návod k použití:

Naneste přípravek na čištěný povrch pomocí navlhčené houbičky nebo utěrky. Poté jemně setřete a opláchněte vodou. Nepoužívejte na přírodní linoleum, kůži nebo textilie. Před použitím na citlivé povrchy, atypické nebo lakované povrchy a hliník, vyzkoušejte přípravek nejprve na malém a nenápadném místě. Po použití důkladně opláchněte a vyhněte se silnému tření. Pokud čistíte sklokeramický povrch, nechte ho nejprve vychladnout a ujistěte se, že je povrch po opláchnutí důkladně čistý.

O výrobci:

Unilever je mezinárodní společnost se sídlem v Nizozemsku a Spojeném království, která se specializuje na výrobu a distribuci výrobků pro osobní péči, domácnost, potraviny a nápoje. Její produkty jsou dodávány do 190 zemí po celém světě. Unilever zahrnuje značky jako Hellmann's, Knorr, Magnum, Algida, Lipton, Rexona a Dove.

Unilever-Logo

Upozornění

Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření!

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
Hmotnost: 0.95 kg
Určení: Do kuchyně, Do koupelny
Funkce: Na čištění
Objem: 0,75 l
Obsah chloru: Bez chloru
Počet kusů: 1 ks
Typ čističe: Tekutý
Vlastnosti: Dezinfekční
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka CIF se poprvé objevila na trhu v roce 1967 ve Francii a od té doby se její produkty rozšířily po Evropě a po celém světě. Produkty značky Cif jsou schopny účinně odstranit jakoukoli nečistotu ve Vašem domě. Výrobky Cif nejen čistí a dezinfikují, ale také zjednodušují úklid a usnadňují práci.

Cif se soustředí na to, aby úklid byl co nejjednodušší a zabral co nejkratší čas, protože domov by měl být místem pro bydlení a strávení času s rodinou, ne pro neustálé uklízení. Mezi naše doporučené výrobky patří Cif Cream tekutý písek, Cif čistič na koupelny a Cif Floor na podlahy.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz