AmbiPur Car Jaguar New Car 2 ml

Značka: AMBIPUR
119 Kč –19 %
AmbiPur Car Jaguar New Car 2ml
119 Kč –19 % 96 Kč 4 800 Kč / 1 l
✔ Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
  • Eliminuje pachy bez jejich zakrývání
  • Účinně odstraňuje přetrvávající a intenzivní zápach potravin, domácích zvířat, tabákového kouře a odpadků
  • Zanechává dlouhotrvající příjemnou a svěží vůni
  • Osvěžovač vzduchu do auta s vůní, která vydrží až 30 dní
  • Snadno připevnitelný k ventilátoru v autě
  • Nastavitelná intenzita vůně pro příjemnou svěžest
  • Diskrétní a stylový design

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace o výrobku:

Ambi Pur Car je inovativní osvěžovač vzduchu speciálně navržený pro auta. S technologií Odourclear dokáže nepřetržitě odstraňovat nepříjemné zápachy, které se ve vašem autě mohou vyskytovat. Na rozdíl od většiny ostatních osvěžovačů, které pouze překrývají zápachy, Ambi Pur Car je schopen skutečně eliminovat pachy a místo nich vytváří příjemnou svěží vůni. Jeho účinnost trvá až 30 dnů, což zajišťuje dlouhotrvající čistotu vzduchu ve vozidle.

Ambi Pur Car je malý a nenápadný osvěžovač vzduchu, který je snadno připevnitelný ke klimatizaci vozu. Jeho kompaktní design neovlivňuje estetiku interiéru a zároveň poskytuje účinnou ochranu proti nepříjemným pachům. Můžete si tak vychutnat svou jízdu v čistém a osvěžujícím prostředí.

Upozornění:

Tento výrobek dráždí kůži a vážně podráždí oči. Může způsobit alergickou reakci na kůži. Je toxický pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí a zabráníte styku s kůží a očima. Při manipulaci s výrobkem je nutné používat ochranné rukavice. V případě styku s kůží důkladně opláchněte velkým množstvím vody. Pokud se dostane do očí, pečlivě vyplachujte vodou po několik minut. Pokud máte nasazeny kontaktní čočky, sněte je a dále pokračujte ve vyplachování. V případě požití ihned kontaktujte toxikologické informační středisko nebo lékaře. Nedovolujte zvracení. Osoby s citlivostí na parfémy by měly být při používání tohoto výrobku zvláště opatrné. Osvěžovače vzduchu samy o sobě nenahrazují dodržování zásad čistoty a hygieny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika
Hmotnost: 0.1 kg
Funkce: Osvěžovač vzduchu do aut
Objem: 2 ml
Počet kusů: 1 ks
Výdrž: 30 dní
Značka: AmbiPur

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz