AmbiPur Car Jaguar Flowers & Spring 2 x 2 ml

Značka: AMBIPUR
170 Kč –26 %
AmbiPur Car Jaguar Flowers & Spring 2 x 2ml
170 Kč –26 % 125 Kč 3 125 Kč / 1 l
✔ Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
  • Ambi Pur s technologií Odourclear eliminuje nepříjemné pachy a zanechává jemnou svěží vůni
  • Vůně Flowers & Spring naplní váš automobil živým a osvěžujícím aromatem jarních slunečních paprsků a rozkvétajících květin
  • Nepřekrývá, ale skutečně odstraňuje dlouhodobé nepříjemné zápachy, například z jídla, domácích zvířat, kouře nebo odpadků
  • Zanechává ve vzduchu jemnou svěžest
  • Každá náplň vydrží až 30 dnů, poskytující dlouhotrvající účinek
  • Snadno se připevní ke klimatizaci automobilu a nabízí nastavitelnou intenzitu vůně pro jemný osvěžující efekt
  • Diskrétní a stylový design

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace o výrobku:

Ambi Pur Car přináší inovativní technologii Odourclear, která účinně odstraňuje nepříjemné zápachy z vašeho automobilu a poskytuje lehkou a svěží vůni po dobu 30 dnů. Vůně Flowers & Spring dodá vašemu autu živou a osvěžující vůni, evokující první jarní sluneční paprsky a rašící květiny. Na rozdíl od běžných osvěžovačů vzduchu do auta, které pouze zakrývají zápachy, Ambi Pur Car skutečně eliminuje pachy a zanechává pouze příjemnou svěžest. Tento nenápadný osvěžovač jednoduše připevníte ke klimatizaci vozidla. Díky nové technologii Odourclear osvěží vaše auto a zbaví ho i nejodolnějších pachů, jako jsou zápachy jídla, domácích zvířat, kouře nebo odpadu. Na boku zařízení je stupnice, kterou můžete nastavit intenzitu vůně podle svých preferencí. Ambi Pur Car je snadno použitelný, nepotřebuje baterie ani elektřinu a vydrží až 30 dnů, což vám a vaší posádce zaručuje příjemné a čisté ovzduší.

Můžete si také vyzkoušet další nové výrobky od Ambi Pur s technologií Odourclear, jako je osvěžovač textilií Ambi Pur Fabric, který odstraňuje zápachy z textilních materiálů vašeho vozu, nebo osvěžovače vzduchu Ambi Pur Air a Ambi Pur Small Spaces pro váš domov. Pokud preferujete nepřetržitou eliminaci zápachů, zkuste elektrický osvěžovač vzduchu Ambi Pur 3Volution, který účinně působí až 90 dnů.

Upozornění:

Tento výrobek dráždí kůži a vážně podráždí oči. Může způsobit alergickou reakci na kůži. Je toxický pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí a zabráníte styku s kůží a očima. Při manipulaci s výrobkem je nutné používat ochranné rukavice. V případě styku s kůží důkladně opláchněte velkým množstvím vody. Pokud se dostane do očí, pečlivě vyplachujte vodou po několik minut. Pokud máte nasazeny kontaktní čočky, sněte je a dále pokračujte ve vyplachování. V případě požití ihned kontaktujte toxikologické informační středisko nebo lékaře. Nedovolujte zvracení. Osoby s citlivostí na parfémy by měly být při používání tohoto výrobku zvláště opatrné. Osvěžovače vzduchu samy o sobě nenahrazují dodržování zásad čistoty a hygieny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika
Hmotnost: 0.05 kg
Funkce: Osvěžovač vzduchu do aut
Objem: 4 ml
Počet kusů: 2 ks
Výdrž: 60 dní
Značka: AmbiPur

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz